LAKIERY

LAKIERY
 

Lakiery do włosów

Piękno stylizacji nigdy nie powinno być pozostawione przypadkowi. To, jak będzie trzymać się fryzura zależy nie tylko od umiejętności fryzjera, ale także od jakości kosmetyków, jakie zostały użyte do wykonania stylizacji. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lakieru do włosów szanse na satysfakcjonujący i długotrwały efekt są dużo wyższe, a klientka może bawić się przez całą noc bez obaw o wytrzymałość fryzury.

Nasze lakiery do włosów pomagają ujarzmić niesforne kosmyki, zapewniając pełną kontrolę nad ich ułożeniem. Chociaż produkty w naszym katalogu wykazują się dużą mocą utrwalenia, nie obciążają ani nie sklejają włosów jak ich tańsze odpowiedniki. Dzięki lekkiej konsystencji drobinki lakieru nie tworzą na włosach nieestetycznego „efektu hełmu”, a stylizacje takie jak np. loki wykonane za pomocą profesjonalnej prostownicy pozostają sprężyste i miękkie.

 

Jakie włoskie lakiery do włosów mamy w ofercie?

Prawdziwą perełkę w naszej ofercie stanowią włoskie lakiery do włosów, które pokochali fryzjerzy na całym świecie. W naszym katalogu znajdziesz m.in. lakiery marki Artego, która zajmuje się produkcją profesjonalnych artykułów fryzjerskich i kosmetyków do pielęgnacji włosów. Lakiery Artego pomagają w stworzeniu doskonałej struktury stylizacji, zapewniają mocne utrwalenie, a także chronią fryzurę przed wilgocią. Charakteryzuje je przyjemny, nie duszący zapach. Oferujemy również lakiery marki Emme Diciotto, które zostały stworzone do pracy ze stylizacjami na gorąco. Produkty tej marki szybko odparowują, nie pozostawiając śladów na fryzurze. Innymi włoskimi markami w naszej ofercie są Alfaparf Milano oraz Edelstein, które oferują lakiery rzeźbiące z właściwościami nabłyszczającymi.

ARTEGO  SPRAY HOT SHOT  100ML
  • -10%
Ostatnie sztuki w magazynie
LAKIERY

ARTEGO SPRAY HOT SHOT 100ML

D09016511
19,71 zł 21,90 zł
Touch Hot Shot spray mocno utrwalający 100 ml Artego
STYLE STORIES LAKIER... STYLE STORIES LAKIER... 2
  • -10%
Ostatnie sztuki w magazynie
33,17 zł 36,85 zł
Nabłyszczający lakier zapewniający mocne utrwalenie, ALFAPARF
STYLE STORIES LAKIER... STYLE STORIES LAKIER... 2
  • -10%
Ostatnie sztuki w magazynie
40,88 zł 45,42 zł
Nabłyszczający lakier zapewniający mocne utrwalenie, ALFAPARF
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text