Filtruj według

Marka

Marka

RODZAJ WŁOSÓW

RODZAJ WŁOSÓW

DODATKOWA CECHA

DODATKOWA CECHA

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 61,00 zł

UCZESZSIE

Nowości

Nowości
Wszystkie nowości
Pianki utrwalające i modelujące do włosów – Pianki stylizujące

PIANKI DO WŁOSÓW

 

Profesjonalne pianki do włosów

Jeśli jesteś osobą, która od swoich włosów oczekuje dyscypliny oraz kontrolowanej objętości, w Twojej łazience nie powinno zabraknąć profesjonalnej pianki do włosów. Miękkie i mocne produkty utrwalające chronią strukturę włosa przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, ograniczając puszenie się lub opadanie fryzury. Pianki pomagają także zwiększyć objętość włosów po wysuszeniu.

Modelujące i utrwalające pianki do włosów, które oferujemy, to odpowiedź na potrzeby klientek o zróżnicowanych wymaganiach oraz o różnych rodzajach włosów. W naszym katalogu znajdziesz m.in. produkty dedykowane włosom kręconym, których loki wymagają dodatkowego zdefiniowania. Do modelowania skrętu polecamy także kremy do stylizacji. W ofercie mamy również pianki dodające objętości, które zostały stworzone z myślą o cienkich i prostych włosach.

 

Jak używać utrwalającej pianki do włosów?

Modelowanie prostych włosów rozpoczyna się od nałożenia pianki na poszczególne, mokre pasma za pomocą grzebienia lub okrągłej szczotki. Nakładanie powinno odbywać się z góry na dół, a w przypadku osób, którym zależy na objętości stylizacji – również u nasady. Następnie należy wysuszyć kosmyki na szczotce za pomocą lekkiej suszarki do włosów.

W przypadku włosów o naturalnym skręcie, pianka powinna zostać dokładnie wtarta we wszystkie pasma włosów, które następnie należy przeczesać grzebieniem. Następnym krokiem jest suszenie za pomocą suszarki z dyfuzorem, podczas którego należy raz na jakiś czas ręcznie ugniatać loki.

Podkategorie

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry