Filtruj według

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

RODZAJ WŁOSÓW

RODZAJ WŁOSÓW

DODATKOWA CECHA

DODATKOWA CECHA

Cena

Cena

  • 91,00 zł - 207,00 zł

UCZESZSIE

Nowości

Nowości
Wszystkie nowości
Profesjonalne prostownice do włosów – Prostownice jonizujące

PROSTOWNICE

 

Profesjonalne prostownice do włosów

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór profesjonalnych prostownic do włosów, które umożliwiają okiełznanie nieposłusznych kosmyków w zaledwie parę minut. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie zawierają opcję regulacji temperatury, a wybrany poziom osiągają w około 30 sekund. Kilku stopniowa regulacja pozwala dopasować moc prostownicy do indywidualnych potrzeb oraz kondycji włosów. Do stylizacji cienkich i delikatnych włosów polecamy niższe poziomy oscylujące wokół 150-160 stopni Celsjusza, a w celu otrzymania silniejszego efektu najlepiej stosować wyższe poziomy regulacji.

Dzięki wykorzystaniu gładkich, ceramicznych lub tytanowych płytek o zaokrąglonych brzegach, możliwe jest nie tylko idealne rozprostowanie pasm włosów, ale także ich zakręcenie. Aby pożądany efekt utrzymywał się dłużej, warto skorzystać z odpowiednich kosmetyków do stylizacji włosów, które dodatkowo wygładzą pasma lub wzmocnią ich skręt. Nasze prostownice posiadają także długie, najczęściej obrotowe kable, oferujące użytkownikom większą swobodę ruchów podczas stylizacji.

 

Jakie są zalety jonizujących prostownic do włosów?

Prostownica jonizująca do włosów to innowacyjny produkt fryzjerski, umożliwiający jednoczesną termostylizację oraz pielęgnację włosów. Sprzęt podczas pracy wytwarza jony ujemne, które sprawiają, że włosy przestają się elektryzować, zachowując swoją naturalną wilgotność. Dzięki tej funkcji włosy lepiej się układają, są bardziej zdyscyplinowane, a efekt stylizacji utrzymuje się dużo dłużej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko modele jonizujące, ale także modele wykorzystujące technologie jonizacji i podczerwieni, które podczas pracy głęboko regenerują i odmładzają włosy.

Podkategorie

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry