Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 1 013,00 zł

UCZESZSIE

Nowości

Nowości
Wszystkie nowości
Trymery do strzyżenia brody i włosów – Maszynki do włosów

MASZYNKI

 

Maszynki i trymery do włosów

Sprawne maszynki do strzyżenia włosów oraz precyzyjne trymery stanowią podstawowe wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego. Niejednokrotnie są też wykorzystywane przez bardziej wprawione osoby do samodzielnych, domowych zabiegów ze względu na łatwość użytkowania oraz przystępną cenę.

Maszynki i trymery z naszej oferty to produkty o wyjątkowo szerokim spectrum regulacji. Dzięki wymiennym nakładkom i grzebieniom o różnej wielkości możliwe jest tworzenie nieoczywistych fryzur o zróżnicowanej długości, które można następnie wystylizować np. za pomocą modelującej pasty do włosów. Bardzo precyzyjne ostrza ze stali nierdzewnej umożliwiają strzyżenie oraz cieniowanie każdego rodzaju włosów – od silnie kręconych, po delikatne i cienkie, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas maszynkę odpowiadającą własnym potrzebom.

 

Czym różni się trymer do strzyżenia włosów i brody od zwykłej maszynki?

Chociaż trymer i maszynka na pozór służą do tego samego – do strzyżenia włosów, to istnieje między nimi parę istotnych różnic, o których powinni wiedzieć nie tylko fryzjerzy. Po pierwsze, maszynka stworzona jest do podobnych celów co klasyczne nożyczki degażówki fryzjerskie, czyli do strzyżenia włosów na głowie. Jej szerokie ostrza pozwalają szybko i efektywnie skrócić włosy na całej powierzchni głowy w przeciwieństwie do trymera, który jest opatrzony dużo węższymi ostrzami przeznaczonymi do przycinania brody lub włosów w nosie. Trymer jest także mniejszym i bardziej poręcznym urządzeniem, dzięki któremu można precyzyjnie przystrzyc włosy na twarzy bez ryzyka zrobienia sobie krzywdy.

Podkategorie

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry