Filtruj według

Marka

Marka

ZASTOSOWANIE

ZASTOSOWANIE

RODZAJ WŁOSÓW

RODZAJ WŁOSÓW

SKŁADNIK

SKŁADNIK

DODATKOWA CECHA

DODATKOWA CECHA

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 87,00 zł

UCZESZSIE

Nowości

Nowości
Wszystkie nowości
Maski na włosy – Naturalne maski odżywiające i upiększające

MASKI DO WŁOSÓW

 

Maski do włosów

Od czasu do czasu włosy wymagają od nas więcej troski niż jest to w stanie zaoferować codzienna pielęgnacja. W takich sytuacjach na ratunek przybywają maski do włosów, które dostarczają większą i bardziej skondensowaną dawkę odżywienia niż klasyczne odżywki. Składniki masek wnikają w głąb włosa, wspierając go od wewnątrz, a dzięki regularnemu stosowaniu wpływają pozytywnie na długoterminową poprawę jego kondycji. Maski są też doskonałą propozycją dla osób, które cenią sobie małe przyjemności, a kuszący zapach maski jest dla nich sposobem na relaks. Maski fryzjerskie oraz inne kosmetyki do pielęgnacji włosów składają się na odprężający rytuał pielęgnacyjny, działający nie tylko na włosy, ale także na duszę.

 

Jak stosować maski na włosy?

W naszej ofercie znajdziesz maski do włosów o najróżniejszym działaniu. Oferujemy maski odbudowujące, wzmacniające, regeneracyjne i nawilżające. Chociaż naszą ofertę charakteryzuje różnorodność, ich wspólnym mianownikiem jest sposób stosowania. Większość masek nakłada się na umyte, mokre włosy. Maska powinna zostać nałożona na długości od ucha aż po same końcówki. To te części włosa wymagają największej uwagi, a nałożenie maski u nasady włosa mogłoby skutkować jego nadmiernym obciążeniem i utratą objętości. Maskę należy pozostawić na włosach na kilka lub kilkanaście minut – w zależności od rodzaju maski, a następnie spłukać ją dokładnie letnią wodą. Dla wzmocnienia efektu możesz założyć na włosy foliowy czepek i owinąć głowę ręcznikiem, aby wspomóc proces wchłaniania się produktu.

Jeśli chcesz dostarczyć swoim włosom tego, co najlepsze, zapoznaj się z naszą ofertą masek regenerujących i upiększających.

Podkategorie

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry