SZCZOTKI I GRZEBIENIE

SZCZOTKI I GRZEBIENIE
 

Profesjonalne szczotki do stylizacji i grzebienie fryzjerskie

Duży arsenał szczotek i grzebieni fryzjerskich jest - obok nożyczek - najważniejszym atrybutem każdego fryzjera. Bez odpowiednich szczotek pełna stylizacja włosów byłaby praktycznie niemożliwa, ponieważ innych modeli używa się do rozczesywania, a innych do modelowania włosów. Co więcej, różne rozmiary pozwalają uzyskać zupełnie inne efekty stylizacyjne.

Jeśli chcesz, aby stylizacja przebiegała sprawniej, a pianki do układania włosów i inne kosmetyki lepiej się wchłaniały, wybierz szczotki do modelowania i układania włosów z naszej oferty. Są to produkty renomowanych marek, które polecają fryzjerzy na całym świecie. Znajdą one zastosowanie nie tylko w profesjonalnych salonach, ale także w domu – tam, gdzie zaczyna się świadoma i odpowiedzialna pielęgnacja włosów.

 

Jaką szczotkę do modelowania włosów wybrać?

Wybór odpowiedniej szczotki do modelowania włosów wcale nie jest oczywisty. Spośród tak wielu modeli oraz rozmiarów ciężko jest wybrać jedną opcję, która najlepiej spełni oczekiwania. Każdemu, dla kogo najważniejszym kryterium jest dobra kondycja włosa, polecamy szczotki do modelowania z delikatnym włosiem z dzika lub szczotki o właściwościach antystatycznych i jonizujących. Te materiały skutecznie ograniczają elektryzowanie się oraz wysuszanie włosów.

Inną sprawą jest rozmiar szczotki, który powinien być uzależniony od długości włosów. Do modelowania krótkich fryzur lub mniejszych partii włosów (np. grzywek) najlepiej nadadzą się szczotki okrągłe o średnicy od kilkunastu do 30 mm. Dłuższe włosy wymagają modelowania za pomocą modeli o średnicy od 40 do nawet 80 mm. Niezależnie od wybranego rozmiaru, warto zwrócić uwagę na wielkość otworów wentylacyjnych, które odpowiadają za dobrą cyrkulację i równomierne nagrzewanie się szczotki.

SZCZOTKI I GRZEBIENIE

SZCZOTKA OG FINGERBRUSH BLUSH CHOCOLATE

D240152033270
46,41 zł 51,57 zł
LIMITOWANA EDYCJA Szczotka do rozczesywania włosów, Olivia Garden Fingerbrush Blush Limited Edition
GRZEBIEŃ O.GARDEN ST-3
  • -10%
Ostatnie sztuki w magazynie
SZCZOTKI I GRZEBIENIE

GRZEBIEŃ O.GARDEN ST-3

D240152032848
15,87 zł 17,63 zł
Grzebień Olivia Garden Carbon+ION Comb ST-3
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text