Koszyk
  • -33%
    Utleniacz Artego O2 12% 1000ml | Hurtownia fryzjerska

Utleniacz w kremie Artego O2 12% 1000 ml – profesjonalna kremowa woda utleniona

46,90 zł
31,42 zł Zniżka 33%

(31,42 zł szt.)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 31.42 zł
Brutto
Utleniacz w kremie Artego O2 12% 1000 ml to profesjonalna kremowa woda utleniona do koloryzacji i rozjaśniania włosów w duecie z farbami Artego It’s Color oraz rozjaśniaczami NO-AM i X-LIGHT. Zapewnia równomierne krycie i jednolity, błyszczący efekt koloru, umożliwiając rozjaśnienie nawet o 4 tony.
Ilość
Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
Oryginalne produkty — autoryzowany dystrybutor
Doradztwo: 697 992 234
Bezpieczne płatności
BLIK Przelewy24 Visa

Utleniacz w kremie Artego O2 12% – profesjonalna kremowa woda utleniona do koloryzacji

💧 Artego O2 Utleniacz w Kremie 12% 1000 ml

Utleniacz w kremie Artego O2 to profesjonalna kremowa woda utleniona zaprojektowana specjalnie do pracy z farbami w kremie It’s Color oraz rozjaśniaczami NO-AM i X-LIGHT marki Artego. Ten oksydant o stężeniu 12% (40 vol.) umożliwia intensywne rozjaśnianie, zapewniając równomierne działanie i stabilne uwalnianie nadtlenku wodoru w trakcie zabiegu. Przeznaczony jest dla profesjonalnych fryzjerów poszukujących niezawodnego, kremowego utleniacza do trwałej koloryzacji, krycia włosów opornych oraz rozjaśniania o wysokim poziomie siły.

W pracy salonowej kremowa woda utleniona Artego 12% do farb It’s Color zapewnia optymalne połączenie mocy rozjaśniania z kontrolą nad mieszanką koloryzującą. Dzięki kompatybilności z całą linią farb i rozjaśniaczy Artego pozwala budować spójne protokoły zabiegowe, oparte na przewidywalnych rezultatach i powtarzalnej jakości koloru.

Co wyróżnia utleniacz w kremie Artego O2 12% 1000 ml?

💎 Wysoka moc rozjaśniania – 12% (40 vol.) umożliwia rozjaśnienie włosów nawet o 4 tony, co pozwala na wykonywanie intensywnych blondów, dekoloryzacji i rozjaśniania włosów naturalnie ciemnych przy zachowaniu kontroli nad procesem.

✨ Idealne dopasowanie do farb Artego It’s Color – formuła została opracowana do współpracy z farbami w kremie It’s Color oraz rozjaśniaczami NO-AM i X-LIGHT, co zwiększa stabilność koloru, przewidywalność poziomu rozjaśnienia oraz ułatwia dobór proporcji.

🎯 Kremowa konsystencja – utleniacz ma postać gęstego kremu, który łatwo łączy się z farbą lub proszkiem rozjaśniającym, nie spływa z włosów i umożliwia precyzyjną aplikację na odrost, długości i końce.

🛡️ Jednolity, błyszczący efekt koloryzacji – odpowiednio dobrana formuła nośnika nadtlenku wodoru zapewnia równomierne utlenianie pigmentów w mieszance, co przekłada się na jednolity kolor bez plam oraz połysk włosów po zabiegu.

💪 Format ekonomiczny 1000 ml – duża butelka utleniacza w kremie to rozwiązanie stworzone z myślą o salonach fryzjerskich o wysokim zużyciu, obniżające koszt zabiegu na klienta i usprawniające pracę przy seryjnych koloryzacjach.

Składniki i działanie utleniacza w kremie Artego O2 12%

Brak publicznie dostępnej, oficjalnej pełnej listy INCI dla produktu Artego O2 12% 1000 ml. Sklepy i dystrybutorzy wskazują jedynie, że jest to kremowy utleniacz (kremowa woda utleniona) stanowiący nośnik substancji utleniających (nadtlenku wodoru) do stosowania z farbami i rozjaśniaczami Artego.

SkładnikDziałanie
💧 Nadtlenek wodoru (H₂O₂) – Brak danych co do dokładnej pozycji w INCISubstancja utleniająca odpowiedzialna za rozjaśnianie melaniny we włosach oraz aktywację oksydacyjnych barwników zawartych w farbach trwałych i rozjaśniaczach.
🧴 Baza kremowa – Brak danychNośnik dla nadtlenku wodoru nadający produktowi konsystencję kremu; ułatwia mieszanie z farbą lub rozjaśniaczem i zapobiega spływaniu mieszanki z włosów.
🌡️ Stabilizatory H₂O₂ – Brak danychZapewniają stabilność nadtlenku wodoru w butelce i w trakcie zabiegu, dzięki czemu siła utleniania jest przewidywalna.

Producent projektuje linię utleniaczy O2 w kilku stężeniach (3%, 6%, 9%, 12%), co pozwala dobrać odpowiednią moc utleniania do docelowego efektu – od koloryzacji ton w ton po mocne rozjaśnianie nawet o 4 poziomy jasności w przypadku wersji 12%.

Brak danych o dodatkowych składnikach pielęgnujących lub ochronnych w tej konkretnej wersji produktu – produkt pełni przede wszystkim funkcję technicznego oksydanta do farb i rozjaśniaczy Artego.

Jak wybrać utleniacz w kremie do salonu – poradnik fryzjera

🔬 Na co zwrócić uwagę? – Przy wyborze profesjonalnego utleniacza w kremie 12% do farb Artego It’s Color należy uwzględnić docelowy poziom rozjaśnienia, kondycję włosów oraz rodzaj stosowanej farby lub rozjaśniacza. Niższe stężenia (3–6%) sprawdzą się przy koloryzacji ton w ton i standardowym kryciu, natomiast 9–12% są przeznaczone do większego rozjaśniania, szczególnie na włosach naturalnie ciemnych lub opornych.

⚠️ Najczęstszy błąd przy wyborze – Częstym błędem jest stosowanie zbyt wysokiego stężenia oksydantu (np. 12%) na włosach mocno uwrażliwionych lub intensywnie rozjaśnianych wcześniej, co może niepotrzebnie nasilić uszkodzenia włókna zamiast zastąpić wyższe stężenie dłuższym czasem pracy łagodniejszego oksydanta.

💡 Wskazówka profesjonalisty – W przypadku pracy z farbami It’s Color i rozjaśniaczami NO-AM lub X-LIGHT warto dobierać stężenie O2 Artego nie tylko do poziomu rozjaśnienia, ale też do techniki aplikacji (odrost, całość, pasemka, balayage) – 12% najlepiej sprawdza się przy technikach wymagających dużej siły rozjaśniania i pracy na włosach naturalnych, przy jednoczesnym ściśle kontrolowanym czasie działania.

📋 Warto wiedzieć – Linia O2 Artego obejmuje stężenia 3%, 6%, 9% i 12%, co pozwala zbudować kompletny system koloryzacji w salonie oparty na jednej marce, z przewidywalnym poziomem rozjaśniania: 3% ok. 1 ton, 6% ok. 2 tony, 9% ok. 3 tony, 12% do 4 tonów w zależności od wyjściowego poziomu i formuły koloryzującej.

Artego – o marce

Artego to profesjonalna marka fryzjerska pochodząca z Włoch, specjalizująca się w produktach do koloryzacji, rozjaśniania i pielęgnacji włosów dla salonów fryzjerskich. W ofercie znajdują się m.in. linie farb trwałych It’s Color, rozjaśniacze NO-AM i X-LIGHT oraz oksydanty O2 w różnych stężeniach, co pozwala na tworzenie kompletnych systemów koloryzacji opartych na jednej technologii.

Produkty Artego dystrybuowane są przez wyspecjalizowane hurtownie fryzjerskie w wielu krajach europejskich, a marka koncentruje się na profesjonalnym kanale sprzedaży B2B, kierując swoją ofertę przede wszystkim do salonów i stylistów włosów.

📖 Czytaj więcej

Sposób użycia utleniacza w kremie Artego O2 12%

Przygotowanie:

  • Przeprowadź diagnozę włosów (poziom wyjściowy, obecność koloru kosmetycznego, stopień uwrażliwienia), aby upewnić się, że 12% O2 jest odpowiednim wyborem mocy utleniacza.
  • Odmierz odpowiednią ilość farby Artego It’s Color lub proszku rozjaśniającego NO-AM / X-LIGHT i dobierz ilość utleniacza O2 12% zgodnie z zaleceniami technicznymi dla danego produktu (proporcje określa karta techniczna farby/rozjaśniacza – brak szczegółowych danych liczbowych w publicznych materiałach).
Aplikacja:
  • Wymieszaj utleniacz w kremie Artego O2 12% z farbą lub rozjaśniaczem, aż do uzyskania jednolitej, kremowej konsystencji bez grudek.
  • Nałóż mieszankę na włosy zgodnie z wybraną techniką: na odrost, całość, pasemka czy rozjaśnianie globalne, pracując na suchych włosach nienasączonych wodą.
  • Pozostaw na włosach przez czas zalecany dla danego produktu koloryzującego lub rozjaśniającego (czas ekspozycji określają instrukcje farby/rozjaśniacza – brak dokładnych minut w dostępnych materiałach ogólnych). Następnie dokładnie spłucz letnią wodą i przejdź do etapu mycia oraz pielęgnacji.
Wskazówki profesjonalne:
  • Przy pracy z 12% O2 unikaj nakładania mieszanki jednocześnie na odrost i bardzo porowate długości – najlepiej aplikować produkt etapami, zaczynając od najciemniejszych i najbardziej opornych partii, aby uniknąć nadmiernego rozjaśnienia końcówek.
  • Łącz utleniacz Artego O2 12% do rozjaśniaczy NO-AM i X-LIGHT z produktami pielęgnacyjnymi Artego dopasowanymi do włosów blond po zabiegu, by zminimalizować przesuszenie i zachować połysk.
  • W przypadku włosów o nierównomiernej historii chemicznej (wielokrotne koloryzacje, miejscowe rozjaśnianie) sięgnij po techniki ochronne (np. niższe stężenia na długościach, wyższe na odroście) i skrócony czas ekspozycji przy 12% O2.

⚠️ Uwagi:

– Stosować wyłącznie w połączeniu z profesjonalnymi farbami i rozjaśniaczami – produkt nie jest przeznaczony do samodzielnego użycia przez konsumentów w warunkach domowych. – Obowiązkowo używać rękawic ochronnych i unikać kontaktu mieszanki z oczami oraz skórą podrażnioną lub z mikrourazami. – Nie stosować na rzęsy i brwi; w razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem.

Dla kogo jest utleniacz w kremie Artego O2 12%?

💇‍♀️ Włosy naturalnie ciemne wymagające mocnego rozjaśnienia – umożliwia rozjaśnienie nawet o 4 tony przy współpracy z rozjaśniaczami Artego, co sprawdza się przy przejściu z ciemnych poziomów do jasnych blondów.

💇 Włosy oporne na koloryzację – odpowiedni do pracy na grubych, mocnych włosach, gdzie niższe stężenia oksydantu mogą nie zapewnić wystarczającej siły rozjaśniającej lub rozbijającej pigment.

✂️ Salony fryzjerskie – przeznaczony do profesjonalnych usług koloryzacji i rozjaśniania z użyciem farb It’s Color oraz rozjaśniaczy NO-AM i X-LIGHT; duża pojemność 1000 ml jest ekonomiczna przy intensywnej pracy salonu.

🏪 Hurtownie fryzjerskie – format litrowy, powtarzalny kod producenta 8032605270177 i cztery dostępne stężenia w linii O2 (3%, 6%, 9%, 12%) sprawiają, że produkt jest atrakcyjny w dystrybucji B2B do salonów.

👩‍🎓 Uczniowie szkół fryzjerskich (pod nadzorem instruktora) – odpowiedni do nauki technik rozjaśniania i koloryzacji na szkoleniach, pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa i doboru mocy oksydanta do ćwiczonych zabiegów.

💆 Zabiegi blond i dekoloryzacji w salonach – stosowany wszędzie tam, gdzie wymagana jest mocna siła rozjaśniająca, np. przy globalnym blondzie, technikach airtouch czy intensywnym rozjaśnianiu odrostu w połączeniu z rozjaśniaczami Artego.

Utleniacz w kremie Artego O2 12% a inne produkty z tej kategorii

🔍 Czym wyróżnia się utleniacz w kremie Artego O2 12% 1000 ml na tle konkurencji?

Na tle standardowych oksydantów kremowych dostępnych na rynku, kremowa woda utleniona Artego O2 12% 1000 ml jest precyzyjnie dopasowana do systemu koloryzacji Artego – farb It’s Color oraz rozjaśniaczy NO-AM i X-LIGHT, co daje większą przewidywalność efektu i ułatwia dobór proporcji mieszania w salonie. Zamiast przypadkowego łączenia różnych marek oksydanta i farby, fryzjer pracuje na jednym, spójnym systemie opracowanym przez producenta z myślą o kompatybilności chemicznej.

📊 Kiedy wybrać utleniacz w kremie Artego 12%?

Ten utleniacz jest najlepszym wyborem, gdy potrzebujesz wysokiej mocy rozjaśniania w ramach systemu Artego – szczególnie przy przejściu z ciemnych poziomów do jasnych blondów, mocnym rozjaśnianiu odrostu czy wymagających usługach dekoloryzacji. Jeżeli szukasz profesjonalnego utleniacza 12% do farb trwałych Artego i rozjaśniaczy tej samej marki, O2 40 vol. zapewni spójną pracę całego systemu oraz przewidywalne rezultaty zabiegu.

💡 Jak łączyć z innymi produktami?

Utleniacz w kremie Artego O2 12% powinien być stosowany wyłącznie w połączeniu z farbami w kremie It’s Color oraz rozjaśniaczami NO-AM i X-LIGHT, zgodnie z zaleceniami technicznymi producenta. Dla pełnego rytuału koloryzacji warto łączyć go z pielęgnacją Artego dedykowaną włosom farbowanym i blond, tworząc kompletny zestaw do profesjonalnej koloryzacji Artego w salonie obejmujący farbę, utleniacz, rozjaśniacz (jeśli wymagany) oraz produkty pielęgnujące po zabiegu.

Utleniacz w kremie Artego O2 12% – najczęstsze pytania

❔ Jaki jest skład utleniacza w kremie Artego O2 12% 1000 ml i jak działa na włosy?

✅ Publicznie dostępne źródła podają jedynie, że jest to kremowa woda utleniona będąca nośnikiem substancji utleniających (nadtlenku wodoru), przeznaczona do pracy z farbami i rozjaśniaczami Artego. Pełna lista INCI nie jest udostępniona w materiałach dystrybucyjnych. Produkt odpowiada za utlenianie naturalnego i sztucznego pigmentu we włosach oraz aktywację barwników w farbie.

❔ Jak stosować utleniacz w kremie Artego O2 12% z farbami It’s Color?

✅ Utleniacz miesza się z farbą It’s Color lub rozjaśniaczami NO-AM / X-LIGHT w proporcjach określonych w kartach technicznych tych produktów, aż do uzyskania jednolitej, kremowej konsystencji, a następnie nakłada na włosy na określony czas ekspozycji i spłukuje po upływie czasu działania.

❔ Dla jakiego typu włosów jest przeznaczony utleniacz w kremie Artego O2 12%?

✅ Oksydant 12% jest przeznaczony głównie do włosów naturalnych, ciemnych i opornych, gdy celem jest mocne rozjaśnienie, np. do jasnych odcieni blond. Na włosach silnie uwrażliwionych, cienkich lub wielokrotnie rozjaśnianych zaleca się ostrożność i rozważenie niższych stężeń O2.

❔ Czy utleniacz w kremie Artego O2 12% nadaje się do użytku salonowego?

✅ Tak, produkt został zaprojektowany do profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich w połączeniu z farbami It’s Color oraz rozjaśniaczami NO-AM i X-LIGHT i jest oferowany w litrowej, ekonomicznej butelce przeznaczonej dla stylistów.

❔ Jaka jest pojemność utleniacza w kremie Artego O2 12% i jaki ma kod producenta?

✅ Utleniacz w kremie Artego O2 12% ma pojemność 1000 ml, a w ofertach hurtowni występuje pod kodem producenta/EAN 8032605270177.

❔ Czy utleniacz w kremie Artego O2 12% jest dostępny w hurcie?

✅ Tak, produkt jest szeroko dostępny w hurtowniach fryzjerskich i sklepach B2B, oferujących go w formacie 1000 ml z warunkami sprzedaży hurtowej dla salonów i dystrybutorów.

Artego O2 Utleniacz w Kremie 12% 1000 ml – zamów w hurcie z szybką dostawą

Artego O2 Utleniacz w Kremie 12% 1000 ml to profesjonalny oksydant o wysokiej mocy, przeznaczony dla salonów fryzjerskich pracujących w systemie koloryzacji Artego It’s Color oraz z rozjaśniaczami NO-AM i X-LIGHT. Kremowa konsystencja, przewidywalna siła rozjaśniania do 4 tonów i ekonomiczna pojemność sprawiają, że to niezawodne narzędzie w codziennej pracy kolorysty. Wybierz sprawdzony utleniacz w kremie Artego 12% 1000 ml do profesjonalnego rozjaśniania i koloryzacji w Twoim salonie – dodaj produkt do oferty usług blond i trwałej koloryzacji. Zamów teraz w cenach hurtowych.

📦 Szybka wysyłka z magazynu | 🛡️ Oryginalne produkty od autoryzowanego dystrybutora | 🔄 14 dni na zwrot

D090164008
16 Przedmioty

Opis

POJEMNOŚC
1000 ml
PRODUCENT
ARTEGO
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA
DZIAŁANIE
TRWAŁA KOLORYZACJA

Specyficzne kody

EAN13
8032605270177
Nowy

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Utleniacz w kremie Artego It’s Color O2 Oxidant...

46,90 zł 31,42 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 31.42 zł
-33%
Dostępność: 44 Dostępny
Utleniacz w kremie Artego It’s Color O2 Oxidant 6% 1000 ml to profesjonalna emulsja przeznaczona do koloryzacji i rozjaśniania włosów w salonie. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie z farbami It’s Color, No-Am oraz rozjaśniaczami X-Light i Balayage Bleaching Powder, zapewniając równomierną aplikację i stabilny proces utleniania.

Utleniacz w kremie Artego It’s Color 6% 150 ml...

22,90 zł 15,34 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 15.34 zł
-33%
Dostępność: 22 Dostępny
Utleniacz w kremie Artego It’s Color 6% 150 ml to profesjonalna emulsja oksydacyjna do trwałej koloryzacji i rozjaśniania włosów z użyciem farb i rozjaśniaczy Artego. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie i aplikację, zapewniając równomierne pokrycie włosów i stabilne działanie utleniające.

Montibello Oxibel Crema Woda 12.5 Vol 3.75% 1L...

53,90 zł 36,11 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 36.11 zł
-33%
Dostępność: 26 Dostępny
Montibello Oxibel Crema to kremowa woda utleniająca 12.5 Vol (3.75%) o pojemności 1L, dedykowana do procesów koloryzacji i rozjaśniania włosów. Jej gęsta, kremowa konsystencja zapewnia równomierne rozprowadzanie farby, minimalizując ryzyko plam i podrażnień skóry głowy.
Utleniacz Subrina Cremeoxyd 6% 1000ml | Hurtownia
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Niedostępny
Kremowy utleniacz Subrina Hydrogen Cremeoxyd 6% 1000 ml to profesjonalny oksydant do koloryzacji i rozjaśniania włosów w salonie fryzjerskim. Miękka, kremowa konsystencja ułatwia mieszanie z farbami Subrina Professional oraz rozjaśniaczami Gele Blanc i równomierne nakładanie na włosy.

Montibello Oxibel Crema 20 Vol 6% 1L woda...

53,90 zł 36,11 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 36.11 zł
-33%
Dostępność: 29 Dostępny
Montibello Oxibel Crema 20 Vol 6% 1L to profesjonalna woda utleniona w kremowej konsystencji do koloryzacji i dekoloryzacji włosów. Kremowa emulsja zapewnia równomierne rozprowadzanie i stabilne działanie utleniające na poziomie 6% (20 vol). Chroni strukturę włosów podczas zabiegów chemicznych, minimalizując uszkodzenia.
Oksydant Alfaparf Oxid’O 20 vol 90ml | Hurtownia
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Niedostępny
Emulsja utleniająca Alfaparf Oxid’O 20 vol 6% 90ml to kremowy oksydant do profesjonalnych farb Evolution, zapewniający równomierną koloryzację i rozjaśnianie włosów. Bogata w delikatne woski, chroni strukturę włosa w trakcie zabiegu i nadaje mieszance jednorodną konsystencję oraz wysoki połysk. Produkt dedykowany jest profesjonalnym koloryzacjom w salonach fryzjerskich.
Utleniacz Subrina Cremeoxyd 9% 1000 ml | Hurt
  • Obecnie brak na stanie

Utleniacz kremowy Subrina Professional...

43,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Niedostępny
Utleniacz kremowy Subrina Professional Cremeoxyd Hydrogen 9% 1000 ml to profesjonalny oksydant do farb i rozjaśniaczy fryzjerskich. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie z farbami Permanent Colour, demi-permanentnymi przelotami, kolorowymi melirami Contrast Colour oraz rozjaśniaczami Lightener Master, zapewniając optymalny efekt koloryzacji i rozjaśniania.
Utleniacz Subrina Cremeoxyd 1,9% 1000 ml | Hurtownia
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Niedostępny
Utleniacz w kremie Subrina Hydrogen Cremeoxyd 1,9% 1000 ml to profesjonalny oksydant do farb i rozjaśniaczy Subrina Professional, idealny do tonowania, koloryzacji półtrwałej i odświeżania koloru. Kremowa konsystencja ułatwia aplikację i równomierne pokrycie pasm, a stabilizujący kompleks pielęgnujący chroni włosy podczas zabiegu.

Kremowy oksydant do włosów Artego O2 9% 1000 ml...

46,90 zł 31,42 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 31.42 zł
-33%
Dostępność: 29 Dostępny
Kremowy oksydant Artego O2 9% 1000 ml to profesjonalna woda w kremie do koloryzacji włosów, przeznaczona do farb Artego It’s Color oraz rozjaśniaczy NO-AM i X-Light. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie i precyzyjną aplikację, a formuła z substancjami pielęgnującymi pomaga pozostawić włosy miękkie i błyszczące po zabiegu. Idealny do rozjaśniania do ok.

Montibello Denuee Krem aktywator 33 Vol 9,9%...

24,90 zł 16,68 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 15.34 zł
-33%
Dostępność: 33 Dostępny
Krem aktywator Montibello Denuee 33 Vol 9,9% 90ml to profesjonalny utleniacz do koloryzacji i rozjaśniania włosów. Formuła bez amoniaku zapewnia równomierne rozjaśnienie do 3 tonów z minimalnym uszkodzeniem struktury włosa. Bogaty w składniki ochronne, chroni keratynę i zapobiega puszeniu. Przeznaczony do włosów wymagających intensywnego rozjaśnienia w salonach fryzjerskich.
Woda Oxibel Recover Montibello 25 Vol 1L | UczeszSie
  • -33%
  • Obecnie brak na stanie

Montibello Oxibel Recover Woda utleniona 25...

49,90 zł 33,43 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 33.43 zł
-33%
Dodaj do koszyka
Dostępność: Niedostępny
Montibello Oxibel Recover 25 Vol. 7,5% 1L to profesjonalna woda utleniona do delikatnej koloryzacji i rozjaśniania włosów. Formuła z kompleksem regenerującym chroni strukturę włosa podczas utleniania, minimalizując uszkodzenia i zapewniając równomierny kolor. Idealna do włosów wrażliwych i po zabiegach chemicznych, stosowana w salonach fryzjerskich.
Utleniacz Subrina Cremeoxyd 6% 120ml | Hurtownia
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Niedostępny
Utleniacz w kremie Subrina Cremeoxyd Hydrogen 6% 120 ml to profesjonalny oksydant do farb i rozjaśniaczy Subrina. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie i równomierną aplikację, a odżywcze substancje ze stabilizującym kompleksem zapewniają równomierne wnikanie mieszanki w głąb włosa i lepszą ochronę podczas zabiegów koloryzacji i rozjaśniania.

Utleniacz w kremie Artego O2 It’s Color 9% 150...

22,90 zł 15,34 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 15.34 zł
-33%
Dostępność: 18 Dostępny
Utleniacz w kremie Artego O2 9% 150 ml to profesjonalny oksydant do farb Artego It’s Color oraz rozjaśniaczy No-Am i X-Light, zapewniający równomierne rozjaśnienie do ok. 3 tonów. Kremowa konsystencja ułatwia mieszanie i precyzyjną aplikację, minimalizując spływanie i ryzyko zabrudzeń skóry. Odpowiednio dobrana stabilność zapewnia przewidywalny, powtarzalny efekt koloryzacji.
Oxydant Alfaparf Oxid’O 30 vol 90ml | Hurtownia fryzjerska
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Niedostępny
Alfaparf Oxid’O 30 vol 9% 90ml to kremowa emulsja utleniająca do profesjonalnej koloryzacji z farbami Alfaparf Evolution. Zapewnia jednorodną mieszankę, równomierne pokrycie i intensywny połysk włosów, a zawarte delikatne woski pomagają chronić strukturę włosa podczas zabiegu. Oxydant 30 vol pozwala na pokrycie koloru i jednoczesne rozjaśnienie nawet o 2 tony.
Montibello Oxibel Recover 25 Vol 60ml | UczeszSie
  • -33%
  • Obecnie brak na stanie

Montibello Oxibel Recover Woda 25 Vol. 7,5%...

20,90 zł 14,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 14.00 zł
-33%
Dodaj do koszyka
Dostępność: Niedostępny
Montibello Oxibel Recover 25 Vol. 7,5% 60ml to profesjonalna woda utleniona do koloryzacji i rozjaśniania włosów. Formuła z kompleksem regenerującym chroni strukturę włosa podczas utleniania, minimalizując uszkodzenia. Zapewnia równomierne rozprowadzenie pigmentu i stabilizuje kolor. Idealna do włosów delikatnych, farbowanych i osłabionych w salonach fryzjerskich.

Montibello Oxibel Crema Woda 30 Vol 9% 1L do...

53,90 zł 36,11 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni w ramach promocji: 36.11 zł
-33%
Dostępność: 21 Dostępny
Montibello Oxibel Crema 30 Vol 9% 1L to profesjonalna woda utleniająca w kremie do dekoloryzacji i koloryzacji włosów. Kremowa konsystencja zapewnia równomierne rozprowadzanie i stabilne działanie na poziomie 9% (30 vol). Chroni skórę głowy i minimalizuje podrażnienia podczas zabiegów chemicznych. Idealna dla salonów fryzjerskich i profesjonalistów pracujących z farbami Montibello.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.